YENİ YIL, YENİ BAŞLANGIÇ, YENİ BİR KİTAP! HEDİYE ETKİNLİĞİ


Soğuk ama güzel bir günden hepinize günaydınlar. Malum yeni yıl yaklaşıyor, yeni heyecanlar yeni güzellikler belki yeni haberler kapıda. Biliyorsunuz ki bir çok blog yeni yılın yaklaştığı şu zamanlarda hediye değişimine başladı bile. Ben de dün bana gelen hediye değişimi haberine katılmaya karar verdim, bunun yanı sıra ben de bir etkinlik düzenleyeyim istedim. Zaten yıl içinde bir çok kez bol hediyeli çekilişler yaptım. Bu yeni yılın hediyesi güzel bir kitap ve her şeye yeniden başlayıp içimizden geçenleri yazabileceğimiz yeni bir defter olsun istiyorum. Bu nedenle de ismi Yeni Yıl, Yeni Başlangıç, Yeni Bir Kitap oldu. Zaten çok maliyetli bir etkinlik değil bu, bu nedenle lütfen gönderebileceğinden emin olanlar katılsın sadece. Bu etkinlik nedir nasıl olacak diyorsanız şöyle:


Yeni Yıl, Yeni Başlangıç, Yeni Bir Kitap

* Katılım o kadar basit ki şöyle: hazırladığımız hediye paketinde sadece 2 ürün olacak. 200 sayfadan az olmayan bir roman ve ajanda şeklinde kendi tarzınıza, beğeninize uygun bir defter. (Yeni yıl temalı bir etkinlik olduğu için kitap tabiki yeni bir kitap olacak, ikinci el değil. Ve kesinlikle korsan baskı olmamalı!)
* Katılacağını belirten arkadaşları aşağıda yazdığım tarihte random olarak eşleştireceğim.
* Etkinliğe katılmak için bu postun altına katılacağınızı belirten bir yorum bırakmanızı rica ediyorum.
* Blogu olan arkadaşlar bloglarında etkinlik fotoğrafını ve etkinlik yazısını paylaşırlarsa katılım artar, daha eğlenceli bir hal alır. Aynı şekilde facebook, twitter gibi sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz.
* Bu tamamen sürpriz bir etkinlik, benim gibi sürpriz severler için. Bu nedenle göndereceğiniz kitabın vs detaylarını belirtmek zorunda değilsiniz. Eşleştirme yapıldıktan sonra dilerseniz eşleştiğiniz arkadaşlar romanın türü hakkında vs konuşabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için son tarih: 20 Aralık 2013

Eşleştirme sonuçlarının açıklanma tarihi: 22 Aralık 2013

Kargo gönderiminin yapılacağı son tarih: 27 Aralık 2013

Hadi bu yıl, farklı bir başlangıç yapalım. Hem kendimiz mutlu olalım, hem de karşımızdakini mutlu edelim. Her kitap yeni bir dünya, her yıl yeni bir başlangıç. Katılımlarınızı bekliyorum hepinizin…

Önemli Not: Bu etkinliğe katılmak için blog yazarı olmanıza gerek yok. Bu postun altına yorum yazabilmeniz yeterli :)

SON NOT: Talep gelince farkettim. Acemiliğime verin roman haricinde şiir kitabı da olabilir tabiki.

KATILIMCILAR:

1- Ben :)
2- Arkeoloji_16
3- Küçük Kırmızı Balık
4- Fulya Arıgan
5- Esra Türkal
6- Sibel Serbest
7- Zeynep Konakçı
8- Elif Kübra Genç
9- Aslı Yuzgul
10- Ferdi Güneş
11- Yağmur Çiçekçi
12- Arzu Köroğlu
13- Evde Yazar
14- Seda Dinçer
15- Hilmi Alabaş