YENİ YIL İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ


Malum, yeni yıl yaklaşıyor. 2016 yılına girerken sevdiklerinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı mutlu edecek hediyeler almak için zaman da gitgide daralıyor. Hediye vermede maksat onları düşündüğünüzü, sevdiğinizi belli etmek olsa da işine yarayacağına ya da ilgi duyduğu bir şey olmasına da özen gösterin hediye seçerken. Ben de sayılı günler kala, sizlere hediye seçiminizde yardımcı olacak yeni yıl için hediye önerileri ile geldim. Bütçenize uygun bir hediye mutlaka bulacaksınızdır. Benim önerim son ana bırakmamanız. Yeni yıl yaklaştıkça mağazalar daha da kalabalıklaşacak, alışveriş yapmak zorlaşacaktır.

hediye

YENİ YIL İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Hediye almak için ayırdığınız bütçeyi bilmiyorum fakat seyahat etmeyi ve gittiği yerleri ölümsüzleştirmeyi seven birine hediye alacaksanız bu ürün tam size göre. Selfie çubuklarının popülaritesini gitgide yitirdiği günümüzde yeni moda bu stabilizerler. İster cep telefonuyla ister GoPro tarzı aksiyon kamerayla kullanılabilen bu stabilizerle kaydettiğiniz görüntüdeki titreme sorununu en aza indirgiyor, hatta koşarken bile sabit videolar çekebiliyorsunuz. Lanparte markasına ait olan bu stabilizerlerden cep telefonuyla kullanılabilenin modeli HHG-01 aksiyon kameralarla kullanılabilenin modeli ise LA3D. Tatil ve gezilerde kullanabileceği gibi kutlama ve organizasyonlarda da kullanılabilen bu stabilizerler sizi tripod taşıma derdinden kurtaracak.

FullSizeRender (5)

En kolay hediye alınan grup kitapseverler en güzel hediyeler de kitaplar sanırım. Eğer daha makul fiyatlara bir hediye arıyorsanız kitaplar sizin için kurtarıcı olacaktır. Online kitap mağazalarında yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte bir çok kampanya başladı. Benim favori kitapçım Babil. Babil’de yeni yıla özel olarak düzenlediği kampanyada %50’ye varan indirim yapıyor. Eğer kitap almak isterseniz bu kampanyayı kaçırmayın.

kitap

Daha önce kendime de bir maşa palamudu aldığım ve yine burada yer verdiğim Liff‘de sevdiklerinize uygun mutlaka bir hediye vardır. Doğayı takın mottosuyla yola çıkan Liff’den satın aldığınız her ürün için sizin adınıza Çekül İzmir’in Ödemiş Bozdağ beldesindeki 7 ağaç ormanlarına ağaç dikiliyor. Liff’den alacağınız bir hediyeyle hem sevdiklerinizi mutlu edip hem de dikili bir ağaç sahibi olabilirsiniz.

çekül

Eğer dekorasyonel hediyeler arıyorsanız kar küreleri tam da bu zamanlar için yapılmış. Herkesin sevdiği ve hatta koleksiyonerlerinin bile olduğu kar kürelerini iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

kar küresi

Yeni yıl demek Ocak ayı demek. Ocak ayı denince de aklımıza gelen şeyler hep soğuk, kar, kış. Bu soğuk günlerde en ihtiyaç olan hediyeler de atkı bere ve eldiven takımları ve kazak gibi sıcak tutacak giysiler. İhtiyacı olan aile üyelerinize ya da arkadaşlarınıza sevimli yeni yıl takımlarından alabilir, kendilerini sıcak tutmalarını sağlayabilirsiniz.

bere atkı eldiven

 Yılbaşına özel olarak hazırladığım bu yazıda umarım siz de sevdiklerinize alacak bir hediye bulmuşsunuzdur. Daha iyi fikirleriniz varsa konunun altına yorum bırakabilir, fikirlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Mutlu haftasonları…