YENİ YIL ALIŞVERİŞİ


Instagram yazı dizisinin Pazartesi günü yayınladığım bölümünde, bu haftanın yeni yıl alışverişi için oldukça verimli geçeceğinden bahsetmiştim. Çoğumuzun yeni yılı sevmesinin nedeni, alışveriş aşkı bence :) En azından benimkinin en büyük nedenlerinden biri bu. Hediye vermeyi de almayı da çok seven ben, yeni yıl için alışveriş önceliğini her zaman sevdiklerime veriyorum.Ne alacağım heyecanıyla internette gezinirken inanılmaz bir kampanyayla karşılaştım ve bu fırsatı kaçırmak olmazdı. Merak etmeyin size de bahsedeceğim bu avantajlı kampanyadan :)
Öncelikle biz alışveriş çılgınlarına birazdan bahsedeceğim kampanyayı sunan TakaTuka 2012 Temmuz ayından beri outdoor, kar, plaj, çocuk gibi bir çok farklı kategoride binlerce renk ve modeli bünyesinde barındırıyor. Diğer tüm online alışveriş sitelerinden farklı olarak, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo kolaylığı ve 30 gün içinde ücretsiz iade edebilme özgürlüğü TakaTuka’yı daha da tercih edilebilir kılıyor. Şimdi gelelim yeni yılda sevdiklerinize hediye edebilmek için, %50’ye varan indirimlerle sahip olabileceğiniz ürünlere…
Evet inanılır gibi değil ama 01-31 Aralık tarihleri arasında Crocs ürünlerinde %50’ye varan indirimin yanı sıra bir de 2. üründe %20 indirim var. Bu da demek oluyor ki erkek arkadaşıma Cobbler Hiker alırken kendime de Rainfloe alabilirim :)
Bunlar benim seçimim tabiki. 700’den fazla Crocs ürününde bu indirim geçerli. Tüm Crocs modelleri‘ne siteden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Durun, daha anlatacaklarım bitmedi :) Crocs indirimleri başımızı döndürürken bir indirim de Stride Rite‘dan. Yürüme öncesi, ilk adım ve özgür adımlar aşamalarıyla 90 yıldır annelerin güvenip gönül rahatlığıyla çocuklarına giydirdiği Stride Rite ürünlerinde de %50’ye varan indirimler ve 2. ürüne %20 indirim var! Eee senin çocuğun yok ki demeyin, çocuğum yoksa paşa gibi yeğenim var :)
Ben kendisi, kendi deyimiyle Şimşek Mekmin hayranı olduğu için bunu seçtim. Ama siz tüm Stride Rite modelleri‘ne göz atmak isteyebilirsiniz. Neredeyse tüm ailenin hediye işlerini bir kere de halletim :) Ayrıca üye olduğum için 10 TL, arkadaşlarımı davet ettiğim içinde ayrıca 10 TL kazandım. Eğer siz de üye olup, hem Crocs ve Stride Rite markalarını, tek yetkili satış kanalından satın almak, hem de yeni yıla özel indirimlerden faydalanmak isterseniz hemen www.takatuka.com adresine tıklayabilirsiniz. Sosyal medyadan takip etmek içinse aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz…