Versace’nin Sanat Eseri Saatleri


Versace saatleri, buzdağının görünmeyen kısmı gibi. Bu markayı farklı sektörlerde de görüp  tanısak da, Versace saatleri altın ve elmas malzemeler kullanılarak yapılan, sedef kadranı ve keskin kenarlarıyla öne çıkan bir İsviçre kalitesi olması yönünde oldukça önemli. 1978’de Milan’da Versace kardeşler tarafından kurulan marka, İtalyan lüksünü dünyaya yayan en ünlü markalardan biri. Versace saatleri ise dünya çapındaki 200 butik ve 1500 satış noktasının en popüler ve ilgi gören ürünlerinden. Versace’nin sanat direktörü olan Donatella Versace, 1994 yılından beri 21.yüzyılın kaliteli ve sofistike haute couture saatlerini üretiyor. Kimi zaman su gibi akıp giden, kimi zaman cesur ve hırçın dizaynlarıyla her zevkte saat tutkununa hitap ediyor.

Altın Sarısı Kasasıyla Versace

Elton John, Axi Rose ve Elizabeth Hurley gibi birçok meşhur takipçisi olan Versace saatleri, “Ünlülerin saati Versace” yakıştırmasını hak ediyor. Bugünlerde VExtreme Pro Watch serisiyle, erkeklerin kolunda ve dünya Jet-Set camiasının gündeminde olan Versace, 46 mm. kasasıyla kusursuz bir otomatik kronograf performansı sunuyor. Bu kaliteyi hisseden Türkler ise Avrupa’da en çok Versace saat kullanan toplum olarak öne çıkıyor.

Versace, yaratıcı kardeşlerin en önde geleni Donatella Versace’nin dokunuşlarının yanında, üstün teknik özelliklere sahip. Rêvıve Chrono White Dial Watch modelinin 3 bar basınçta su geçirmez özelliği ve Versace kadın saat modellerinde olan Destiny Spirit’in 30 metre  derinlikte suya dayanıklılığı, Versace saatlerini, sanat eseri olmanın yanında bir teknoloji efsanesi de yapıyor.  Gianni Versace, Santo Versace, Tina Versace ve imparatorluğun taht koltuğunda oturan Donatella Versace kardeşlerin kurduğu bu moda markası, bizi giydiriyor, aksesuarlarla süslüyor ve bunlarla tarzımızı yaratmamızı sağlıyor. Tüm bu geçen keyifli zamanın bir dakikasını bile kaçırmamız için de kolumuza Versace saatlerini takıyor.