THE VICTIM


victim 2Ne kadar cesursun? sorusuna cevap bulacağınız, son dönemlerin korku konseptli en iddialı evden kaçış oyunlarından The Victim. Peki nedir bu Victim oyunu?

Jigsaw sizinle bir oyun oynamak istiyor. Korku, gerilim, adrenalin, zeka, hız, özgüven ve eğlence… Eğer bu terimler sizi tarif ediyorsa aradığımız kişi sizsiniz.

Victim

Testere filmi konseptli bu oyunda amaç tabiki de evden kaçmak. Orjinaline uygun olarak Jigsaw sizi bir eve kapatıyor ve video ile oyun başlıyor. Jigsaw’un evin içine gizlediği bulmacaları çözmek için 1 saatiniz var. İpuçlarını takip edip bulmacaları çözerek çıkışa ulaşmanız gerekiyor. The Victim oyunu bu zamana kadar oynadığımız tüm korku temalı oyunlardan farklı. 1 dakika olsun sakince düşünmenize olanak tanımayan korku öğesi, tüm oyun boyunca sizi takip ediyor. Bu oyunda nereden ne çıkacağı hiç belli değil. Oyunun ekibin ilerleyişine göre şekillenmesi ve hatta sonucun bile sizin oyun performansınıza göre değiştiği interaktif bir oyun bu. Biz o kadar korkarsak bulmacaları çözemeyiz ki diye düşünmeyin. Bulmacalar korku etkenini de göze alarak dizayn edilmiş. Bu oyunda her şey çok net. Yaşa yada öl. Seçimini yap!