Sevgililer Günü İçin Kombin Önerileri


Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Ne hediye alsam nereye gitsek diye düşünürken kafanızı kurcalayan en önemli sorunlardan biri de ne giysem? İşinizi biraz olsun kolaylaştıracak Sevgililer Günü İçin Kombin Önerileri farklı ile karşınızdayız. İster romantik bir tarzınız olsun ister spor, bu özel gün için en uygun kıyafet elbiseler. Peki ne tür elbiseler ve nasıl kombinlenmeli?

Sevgililer Günü İçin Kombin Önerileri

Sevgililer Günü İçin Kombin Önerileri

Detayları olmayan düz kırmızı bir elbise bu tip günlerin kurtarıcısıdır. Özellikle şık akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz kırmızı elbiseleri elinizde tutacağınız minik bir çanta ve çantanızın renklerinde tercih edeceğiniz aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Fazla renk karmaşasına girmemek için siyah renkte kullanacağınız stiletto ayakkabılar oldukça şık duracaktır. Bu tip göğüs dekoltesi olmayan elbiseler için balerin topuzu saçlar sizi daha genç ve dinç gösterir.

Her kadının dolabında mutlaka olan parçalardan biri de siyah elbiseler. Özellikle özel günlerin kurtarıcısı bu siyah elbiseleri kış aylarında olmamız nedeniyle kahverengi uzun çizmelerle kombinleyebilirsiniz. Kahve tonlarında ya da toprak tonlarında seçeceğiniz aksesuarlarla hareket katacağınız kıyafetinizin tamamlayıcısı bu renklerle oldukça uyumlu olan pembe tonları olmalı. Pembe tonlarında yapacağınız makyajınızla hem fresh hem de sağlıklı bir görünüme kavuşursunuz.

 

 

Eğer fazla özenli görünmek istemiyorsanız ya da tarzınız buna uygun değilse casual kıyafetler tercih ederek de şık olabilirsiniz. Aşkın rengi olan kırmızıyı kullanmak neredeyse zorunlu gibi bu özel günde. Bu sezon çok moda olan siyah streç jean pantolonun üzerine giyeceğiniz marine bluz ve kırmızı kaşe mont ile hem casual tarzınızdan vazgeçmemiş hem de şık bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Siyah yoğunluğundaki kıyafetlerinizin geçişini kırmak için kırmızı tonlarında tercih edeceğiniz aksesuarlar görünüşünüzü canlandıracaktır. Bu kıyafet kombininde soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan atkılar yerine şal tercih etmeniz de tarzınızı daha şık hale getirecektir.

Sevgililer Günü İçin Kombin Önerileri

Sevgililer gününü özel bulmayan ve kırmızı renkten hoşlanmayan kadınlar için daha kısıtlı bir kombin önerimiz daha var. Teenage’ler için oldukça uygun olan bu kombinde kırmızı tonlarına converse ayakkabılar da yada oje seçiminde yer verebilirsiniz. Kırmızı ile çok uyumlu olan dore renkteki aksesuarlar da kombininizde bütünleyici rol oynayacaktır.