Neodermo Alışverişim


Her gün makyaj yapan biri olmadığım için çok sık kozmetik alışverişi de yapmıyorum. Az ve öz ürünler satın almaya çalışan biri olarak özellikle kozmetik alışverişi yaptığım firmalara da çok özen gösteriyorum. Aradığım Vichy Idealia Gece kremine internette bakarken diğer sitelere göre çok daha uygun olan fiyatıyla Neodermo dikkatimi çekti. Daha önce hiç alışveriş yapmadığım bu firmaya bir şans vermek istedim ki iyi ki de vermişim. Neodermo Alışverişim sonrasında işte fikirlerim…

Neodermo

Cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine, vitamin takviyelerinden güneş bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Neodermo, ürünlerini ücretsiz olarak UPS kargo ile gönderiyor. Ben salı günü sipariş verdim ve Çarşamba sabahı ürünler, eksiksiz (hatta hediyeli), zarar görmemeleri için güzelce sarılmış halde elime ulaştılar. Sanıyorum alışveriş yaptığım en hızlı firma burası. Bildiğiniz gibi daha önceleri ismi lazım değil bazı firmaların sattığı kozmetik ürünlerinin, son kullanım tarihinin geçtiği ya da çok yakın olduğuna dair şikayetler olmuştu. Neodermo sitesinde de belirttiği gibi son kullanma tarihi yaklaşmış ürünleri dahi satmıyor. Benim de çok önem verdiğim bir özelliktir bu ve ürünler gelir gelmez tarihlerine baktım ki 2 yıl süreleri mevcut. Ürünlerinizde oluşan herhangi bir sorun karşısından 14 gün içinde iade garantisi de sunuyorlar. Ben tercih etmesem de ödeme seçenekleri arasında Kapıda Ödeme seçeneği de bulunuyor.

Satın aldıklarım

Neodermo Alışverişim

Satın aldığım ürünlere gelince gece bakım kreminin etkisini göstermesi için bir süre beklemem gerekecek sanırım. Fakat La Roche-Posay Lipikar Syndet Temizleyici jeli deneyimledim. Oldukça alerjik olan cildime her ne kadar korka korka uygulasam da korkularım yersiz çıktı. İlk kullanım sonrası bile cildimde gözle görülür değişiklikler oldu. Paraben içermeyen bu ürünü benim gibi alerjik bir cildiniz varsa da rahatça tercih edebilirsiniz.