Kilyos Plajları


İstanbul’un Karadeniz kıyısında yer alan ve özellikle sıcak yaz günlerinde akına uğrayan Kilyos, birbirinden güzel plajlara da ev sahipliği yapıyor. Deniz ve güneş ikilisi ile başlayan günler akşamları bara ve eğlence mekanlarına dönüşen Kilyos Plajları, İstanbul’a yakın gidilebilecek plajlar arasında da ilk sıralarda yer alıyor.

kilyos-plajları

Kilyos Plajları

İstanbul’da yaşıyor, sıcak havalarda bunalmış hissediyorsanız size en yakın kaçış noktalarından biri, Avrupa yakasında, Marmaracık Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Kilyos Plajları. Sizler için hazırladığımız En Güzel Kilyos Plajları yazısı ile yazın tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Solar-Beach

Solar Beach

Özel aracınız yok ise Hacı Osman metro durağından minibüslerle kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Solar Beach, 1 kilometre uzunluğunda bir plaj. Giriş ücreti haftaiçi günlerde 60 TL haftasonu günlerde 100 TL olarak belirlenmiş durumda. Su sporları ve extreme deniz eğlenceleri ile anılan Solar beach, tüm gece süren partileriyle de oldukça ünlü.

burç-beach

Burç Beach

Kilyos’un en kalabalık ve eğlenceli plajlarından biri olan Burç Beach, geniş yemek-içecek seçenekleriyle göz dolduruyor. Kilyos’ta yaşanan en ciddi sorunlardan biri olan otopark sorununa da, sahip olduğu büyük otoparkıyla çözüm sunan Burç Beach’de güneşlenmek için şezlonglara ek olarak minder seçeneği de var.

tırmata-beach

Tırmata Beach

Tırmata beach, Kilyos’un aileler için en uygun olan plajlarından biri. Damsız girilmeyen Tırmata Beach, 2500 den fazla konuğu ağırlama kapasitesine sahip. Özellikle aileler için düzenlenmiş nezih ortamı, lezzetli yiyecek ve içecek menüsü ile konuklarına eğlenceli bir gün geçirme güvencesi veriyor. Ücretli olarak Hacı Osman metro durağından servis hizmeti sunan bu plaja ulaşım da oldukça kolay.

Uzunya-beach

Uzunya Beach

Sunduğu harika kahvaltı seçeneği ile göz dolduran Uzunya beach, düzenli ve temiz plaj düzeni ile de dikkat çekiyor. Giriş ücretinin 60 TL olduğu bu plaj akşam saat 19:00 itibariyle hizmet vermeyi durduruyor fakat dilerseniz karavanınızla gidebilir, ya da kendi çadırınızı götürüp orada uyanıp güne başlayabilirsiniz. Günübirlik gidip gelebileceğiniz Kilyos’ta yer alan, bizim sizler için seçtiğimiz plajlar bunlar. Size sadece eğlenmek ve günün tadını çıkarmak kalıyor. İyi eğlenceler!