KAZANDIM!


Güzel bir Cumartesi gününden hepinize merhabalar… Blog yazmak, benim için fikirlerimi, sevinçlerimi, üzüntülerimi paylaşmak için en uygun araç. O yüzden bir sevincimi hem sizinle paylaşmak hem de sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda bir gezi sitesinde bir yarışma gördüm. Ünlü Alman Havayolu şirketi Lufthansa, Türkiye’de kullanacağı sloganı arıyordu. Ben de sabah 7:00’de iş başı yapmış, uyanmaya çalışırken gördüm yazıyı ve katılayım dedim. Açıkçası çok da düşünmeden katıldım yarışmaya. Ve dün bir mail düştü inbox’ıma. Ta taaa!

kazandım

Evet kazandım. İlk olarak tabiki Lufthansa gibi büyük bir şirketin Türkiye’de benim bulduğum motto’yu kullanacak olması beni gururlandırdı. Sonrasında ise kazandığım 2 kişilik gidiş dönüş biletini nereye gitmek için kullanacağım telaşı sardı. Herkes gibi hayallerim var. Aslında hayallerim çoooook fazla. Bu nedenle karar veremiyorum ve belki karar vermeme yardımcı olmak istersiniz diye düşündüm. Benim seçeneklerim şöyle:

Güney Afrika Cumhuriyeti – Cape Town

Eğer Cape Town’a gidip Masa Dağı’na karşı oturup bir kahve içmeden ölürsem gözüm açık gideceğim :)

Yeni Zelanda – Auckland

O kadar seri izledik bir Hobbit köyü görmeyelim mi yani? :)

Peru – Lima

İnka’lar üşenmemiş yapmış biz gidip görmeye mi üşeneceğiz Machu Picchu’yu.

USA – New York

Zaten bu sene Amerika planımız var iş nedeniyle acaba onun için mi kullansak diye düşünüyoruz.

Avustralya – Melbourne

Ömrümü geçirmek istediğim şehirde bir ömür geçiremesek de belki 2 hafta tatil yapabiliriz.

travel

Şimdilik bu seçenekler arasında kararsızız. Sizin fikirleriniz neler? Sizce nereyi seçmeliyiz? Benim seçeneklerim dışında sizin ben şuraya gittim mutlaka görmelisin dediğiniz yerler varsa da çok sevinirim. Unutmayın yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.