EVDEN KAÇIŞ OYUNLARI LİSTESİ


Türkiye’deki evden kaçış oyunları listesine bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Liste yeni oyunların açılmasıyla birlikte sürekli güncellenmektedir.

İSTANBUL

ANADOLU YAKASI

Crypt Locked – Kadıköy – www.cryptlocked.com – Gerilim, bulmaca

Clues – Kadıköy – www.cluesistanbul.com – Gerilim, bulmaca

Defuse The Bomb – Kadıköy – www.defusebomb.com – Bulmaca

Escape Lock – Kadıköy – www.escapelock.com – Bulmaca

Escape34 – Kadıköy – www.escape34.com – Bulmaca

Evden Kurtul – Kadıköy – www.evdenkurtul.com – Korku, gerilim

Evden Kurtul oyunu değerlendirmem

Exist – Bağdat Caddesi – www.existoyun.com – Korku, gerilim

Gizemli Ev – Kadıköy – www.gizemliev.com – Gerilim, bulmaca

Gizemli Ev oyun değerlendirmem

Görev İn – Kadıköy – www.gorev.in – Bulmaca

Görev in oyun değerlendirmem

Kusursuz Kaçış – Kadıköy – www.kusursuzkacis.com – Korku, gerilim

The Room – Kadıköy – www.theroomturkiye.com – Gerilim, bulmaca

The Panic House – Kadıköy- www.thepanichouse.com – Gerilim, bulmaca

Tuzak – Kadıköy – www.tuzak.com – Bulmaca

Tuzak oyunu değerlendirmem

Okuldan Kaçış – Kadıköy – www.okuldankacis.com – Bulmaca

İpucu Evi – Kadıköy – www.ipucuevi.com – Bulmaca

Exit Calibur – Şaşkınbakkal – www.exitcalibur.com – Korku, gerilim

Kadıköy Tımarhanesi – Kadıköy – www.kadikoytimarhanesi.com – Bulmaca

Kaçıyoroom – Kadıköy – www.kaciyoroom.com – Bulmaca

Zincir Oyunu – Kadıköy – www.zinciroyunu.com – Gerilim, bulmaca

Zincir oyunu değerlendirmem

Scream House – Bağdat Caddesi – www.screamhousetr.com – Korku, gerilim

Kaçış İstanbul – Kadıköy – www.kacisistanbul.com – Gerilim, bulmaca

Dark House – Kadıköy – www.thedarkhousegame.com – Korku, gerilim

The Victim – Kadıköy – www.thevictim.net – Korku, gerilim

The Victim oyunu değerlendirmem

Door 5 – Maltepe – www.thedoor5.com – Korku, gerilim

Çıkış Kapısı – Ataşehir – www.cikiskapisi.com – Korku, gerilim

Bir Numaralı Daire – Kadıköy – www.birnumaralidaire.com – Korku, gerilim

Kaçış Yolu – Kadıköy – www.kacisyolu.com – Korku, gerilim

Sihirbazın Laneti – Kadıköy – www.sihirbazinlaneti.com – Gerilim, bulmaca

Sihirbazın Laneti oyunu değerlendirmem

13. Cuma – Erenköy – www.onucuncucuma.com – Korku, gerilim

Testere Kaçış – Kadıköy – www.testerekacis.com – Korku, gerilim

Istcape – Maltepe – www.istcape.com – Gerilim, bulmaca

Korku Kapanı – Kadıköy – www.korkukapani.com – Korku, gerilim

Fak The Game – Kadıköy – www.fakthegame.com – Korku, gerilim

Fak The Game oyun değerlendirmem

Araf – Kadıköy – www.araftayiz.com – Korku, gerilim

Korku Door – Bağdat Caddesi – www.korkudoor.com – Korku, gerilim

WeLegends – Koşuyolu – www.welegends.com – Korku, gerilim

Trap34 – Kadıköy – www.trap34.com – Bulmaca

Turbulance – Kadıköy – www.turbulence.biz – Korku, gerilim

Haunting House Game – Kadıköy – www.hauntinghousegame.com – Korku, gerilim

Kaçış Yolu – Kadıköy – www.kacisyolu.com – Korku, gerilim

Escape İstanbul – Kadıköy – www.escapeistanbul.com.tr

The FeaR1st – Maltepe – www.thefearist.com

The Patronn – Kadıköy – www.thepatronn.com

Purgatory İstanbul – Kadıköy – www.purgatoryistanbul.com

Kaçan Kaçana Voodoo – Kadıköy – www.kacankacana.com

Kilitist – Kadıköy – www.kilitist.com

Gate off – Kadıköy – www.gateoff.com

Gizemli Müze – Kadıköy – www.gizemlimuze.com

Paranoya Ziyaretçiler – Kadıköy – www.paranoyaoyunu.com

Testere – Kadıköy – www.testerekacis.com

Exorcist – Kadıköy – www.exorcistanbul.com

Zamansız Mekanlar – Acıbadem – www.zamansizmekanlar.com

AVRUPA YAKASI

Adrenalistt – Gaziosmanpaşa – www.adrenalistt.com

Apartmind – Beşiktaş – www.apartmind.com – Bulmaca

Cage 404 – Taksim – www.cage404.com – Bulmaca

Enigma Madness – Taksim – www.enigmaroomescape.com – Bulmaca

Excape – Taksim – www.excape.com.tr – Bulmaca

Escape Planet – Taksim – www.escapeplanet.com – Bulmaca

Escape Planet – Bakırköy – www.escapeplanet.com – Bulmaca

Evden Firar – Taksim – www.evdenfirar.com – Bulmaca

Evden Firar oyun değerlendirmem

Exit Run – Taksim – www.exitrun.com – Bulmaca

Istrapped – Taksim – www.istrapped.com – Bulmaca

Istrapped oyunu değerlendirmem

Maze Up – Taksim – www.mazeup.com – Bulmaca

Odadan Kaçış – Taksim – www.odadankacis.com – Gerilim, bulmaca

Odadan Kaçış oyunu değerlendirmem

Senin Maceran – Levent – www.seninmaceran.com – Bulmaca

Tescaper – Taksim – www.tescaper.com – Bulmaca

Unlock – Taksim – www.unlock.com.tr – Bulmaca

Tezzgah – Beşiktaş – www.tezzgah.com – Gerilim, bulmaca

Goodlock Games – Beşiktaş – www.goodlockgames.com – Bulmaca

Lock Hunt – Beşiktaş – www.lockhunt.com – Bulmaca

Numara 13 – Bakırköy – www.numara13.com – Korku, gerilim

Firar İstanbul – Sarıyer – www.firaristanbul.com – Bulmaca

Kriptomania – Taksim – www.kriptomania.com – Bulmaca

Lanetli Ev – Taksim – www.lanetliev.com – Korku, gerilim

Escapist – Mecidiyeköy – www.escapist.com.tr – Bulmaca

Halloween – Avcılar – www.halloweenescaperoom.com – Korku, gerilim

Quest İstanbul – Taksim – www.questistanbul.com – Bulmaca

Pinhane – Taksim – www.pinhane.com – Bulmaca

Paradigma Escape Room – Taksim – www.paradigmaescaperoom.com – Bulmaca

Altın Kelepçe – Beşiktaş – www.altinkelepce.org – Bulmaca

Vesvese – Beşiktaş – www.vesvesebesiktas.com – Korku, gerilim

Depodakiler – Bakırköy – www.depodakiler.com – Korku, gerilim

Agelidis Ailesi – Avcılar – www.agelidisailesi.com – Korku, gerilim

Ortaköy Korku Evi – Ortaköy – www.ortakoykorkuevi.com – Korku, gerilim

Jumanjist – Beşiktaş – www.jumanjist.com – Gerilim, bulmaca

Kafes – Beşiktaş – www.kafesgame.com

Keep Locked – Beşiktaş – www.keeplocked.com

Karanlıktan Gelen – Beşiktaş – www.karanliktangelen.com

Anahtar Oda – Beşiktaş – www.anahtaroda.com

İçerideki – Fulya – www.icerideki.com

Logout – Beşiktaş – www.logoutist.com

Vampirevi – Taksim – www.vampirevi.com

Kaç İstanbul – Beşiktaş – www.kacistanbul.com

Trap 4 – Taksim – www.trap4istanbul.com

ANKARA

Alcatraz – Kızılay – www.alcatraztr.com – Bulmaca

Escape Planet – Çankaya – www.escapeplanet.com – Bulmaca

Kuytu – Çankaya – www.kuytuevdenkacis.com – Korku, gerilim

Locked In – Kızılay – www.lockedin.net – Bulmaca

Odadan Kaçış – Çankaya – www.odadankacis.com – Gerilim, bulmaca

Sherlock – Bahçelievler – www.sherlockankara.com – Bulmaca

Track The Key – Çankaya – www.trackthekey.com – Bulmaca

Kilitli Odalar – Çankaya – www.kilitliodalar.com – Bulmaca

Numara 13 – Kavaklıdere – www.numara13.com – Korku, gerilim

Room Escape – Kavaklıdere – www.roomescapeankara.com – Bulmaca

Escapee – Bahçelievler – www.escapee.info – Gerilim, bulmaca

Apartment 06 – Çankaya – www.apartment06.com – Gerilim, bulmaca

Game of Locks – Çankaya – www.gameoflocks.com – Gerilim, bulmaca

Esc Kaçış Evi – Çankaya – www.kacis.biz – Bulmaca

Kriptomania – Çankaya – www.kriptoankara.com – Bulmaca

X-IT – Çankaya – www.xitturkey.com – Bulmaca

Room Project – Çankaya – www.roomproject.co – Bulmaca

Asma Kilit – Çankaya – www.asmakilitankara.com – Bulmaca

Thescape 119 – Bahçelievler – www.thescape.org – Korku, gerilim

IQuit – Emek – www.iquitankara.com – Bulmaca

Tutsak Ankara – Çankaya – www.tutsakankara.com – Bulmaca

Ne bu oda? – Çankaya – www.nebuoda.com – Bulmaca

No’Scape – Bahçelievler – www.noscape.com – Bulmaca

Kaçak Ankara – Çankaya – www.kacakankara.com – Bulmaca

Detectrap – Maltepe – www.detectrap.com – Bulmaca

Cryptic Room – Bahçelievler – www.crypticroom.com – Korku, gerilim

Zamana Karşı – Eryaman – www.zamanakarsi.com

Araf House – Etlik – www.araf.house

Mumya Evi – Çankaya – www.ankaraoyunevi.com

Kanlı Kontes – Kızılay – www.kanlikontes.com

Malikane – Konutkent – www.malikanedenkacis.com

İZMİR

Escape İzmir – Alsancak – www.escapeizmir.com

Secret Trap – Alsancak – www.secrettrap.com

Istrapped – Alsancak – www.istrapped.com

Kaçış Evi – Alsancak – www.kacisevi.com

Kumpass – Alsancak – www.kumpass.com

Locked In – Alsancak – www.lockedin.net

Pandora’nın Evi – Alsancak – www.pandoraninevi.com

Good Locked – Alsancak – www.goodlocked.com

Klostrofobi – Alsancak – www.klostrofobigame.com

No 9 – Alsancak – www.nodokuz.com

Dead Lock House – Bornova – www.deadlockhouse.com

Firari – Karşıyaka – www.firari.com.tr

İzmystic – Bornova – www.izmystic.com

Paniq Evi – Bornova – www.paniqevi.com

Last Exit – Karşıyaka – www.lastexitizmir.com

İzmir Explode – Alsancak – www.izmirexplode.com

Code 232 – Alsancak – www.code232.com

Dark Side – Bornova – www.darksideevdenkacis.com

Cloak and Dagger – Alsancak – www.cloakanddagger.house

Last Scream – Alsancak – www.lastscreamizmir.com

BURSA

Bloody House – Nilüfer – www.bloodyhouse.com

Escape Planet – www.escapeplanet.com

Exit – Görükle – www.bursaexit.com

Home Exit – Osmangazi – www.homexit.com

Zindan Bursa – Beşevler – www.zindanbursa.com

KapanX – Nilüfer – www.kapanx.com

Odadan Firar FSM – Bursa – www.odadanfirarfsm.com

Bursa Kaçış Evi – Nilüfer – www.bursakacisevi.com

Kabus Bursa – Nilüfer – www.kabusbursa.com

Cinnet – Nilüfer – www.cinnetbursa.com

Great Escape – Görükle – www.greatescapeturkey.com

Horror Secrets – Bursa – www.thehorrorsecrets.com

ESKİŞEHİR

Ekscape – Eskişehir – www.eskcapegames.com

Esaret – Eskişehir – www.esaret.org

Exxen – Eskişehir – www.exengames.com

Kilitli Oda – Eskişehir – www.kilitlioda.com

Maze Up – Eskişehir – www.eskisehir.mazeup.com

Paradoks – Eskişehir – www.eskisehirparadoks.com

Kriptesk – Eskişehir – www.kriptesk.com

Shark – Eskişehir – www.eskisehirkacisevi.com

Reality Games – www.realitygamestr.com

EDİRNE

Apartment 22 – Edirne – www.apartment22.net

 

ADANA

Apartmind – Adana – www.apartmind.com

Code – Adana – www.codeadana.com

TimeBox – Adana – www.timeboxtr.com

ANTALYA

Antalya Escape – Antalya – www.antalyaescape.com

Incredible Escape – Antalya – www.incredibleescape.com

İskelet Anahtar – Antalya – www.iskeletanahtar.com

Kilit – Alanya – www.kilit.in

The Şifre – Antalya – www.thesifre.com

Maze Up – Antalya – antalya.mazeup.com

Clues – Antalya – www.cluesantalya.com

Plan 777 – Antalya – www.plan777.com

AFYON

Locked In – Afyon – www.lockedin.net/afyon

Kusursuz Kaçış – Afyon – www.afyon.kusursuzkacis.com

SAMSUN

Gizli Anahtar – Samsun – www.gizlianahtar.com

DENİZLİ

Şifreyi Çöz – Denizli – www.solvethepassword.com

ISPARTA

The Kapan – Isparta – www.thekapan.com

KOCAELİ

Run Away – Kocaeli – www.runaway555.com

The Game Home – Kocaeli – www.thegamehome.com

Kaçıyoroom – Kocaeli – www.kaciyoroom.com/kocaeli

Hurry Up İzmit – Kocaeli – www.hurryupizmit.com

TRABZON

The Lost Key – Trabzon – www.thelostkey.org

SAKARYA

Run Away – Sakarya – www.runaway555.com

MANİSA

Deşifre Manisa – Manisa- www.desifremanisa.com

KONYA

Escape Konya – Konya – www.escapekonya.com

Breakoutt – Konya – www.breakoutt.com

ERZURUM

Kaçış Yok – Erzurum – www.kacisyok.net

GİRESUN

Girdap 28 – Giresun – www.girdap28.com

AYDIN

Room Escape Aydın – Aydın – www.roomescapeaydin.com

MUĞLA

Hotel Room Escape – Ovacık – www.hotelroomescape.com

U Locked – Marmaris – www.ulocked.com

MERSİN

Enigmanya – Mersin – www.enigmanya.com

Locked In – Mersin – www.lockedin.net/mersin

Sherlocked – Mersin – www.sherlockedmersin.com

HATAY

Locked In – Hatay – www.lockedin.net/hatay

 

Sherlock Antakya – Hatay – sherlockantakya.com/sherlock

KIBRIS

Kumpass – Girne – www.kibris.kumpass.com


2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir