Bİ KUTU MUTLULUK HAZİRAN KUTUSU


Geçtiğimiz dönemlerde Vanilya Club gibi her ay çeşitli ürünler ve indirim çekleri gönderen sistemlere üye olmuştum. Geçenlerde sosyal medyada Bi Kutu Mutluluk’u duydum ve çok heyecanlandım. Hemen sitelerine giriş yapıp Limonata temalı olan Haziran kutularını satın aldım. Bugün de kutu elime ulaştı. Önce birlikte bakalım neler gelmiş sonra da şahsi değerlendirmemden bahsedeceğim.

IMG_5269Bi Kutu Mutluluk’un Haziran ayı kutusu inanılmaz fresh görünüyor. Görür görmez kutuyu açmak için sabırsızlandım. Tasarımı gerçekten yaza uygun.

IMG_5270Kutunun kapağını açtığımda çok da sevdiğim bu sözle karşılaştım: “Hayat sana limon veriyorsa, limonata yap.”

IMG_5271

Kutunun içeriği ilk bakışta böyle görünüyor. Peki içinde neler var?

IMG_5272Kutuyu açar açmaz başlardaki heyecanım kalmadı açıkçası. Kutudan çıkanlardan bahsedecek olursam minik kartonet şeklinde limonata tarifleri, Smile Love Dream notu, 400 ml cam matara, 50 ml vücut losyonu ve yazın modası olarak belirtilmiş 2 adet püsküllü bileklik. Açıkçası takı ve aksesuarları çok sevmeme rağmen püsküllü bilekliklerden hiç hoşlanmadım. İşçilik olarak çok kötü durumdalar, boncukların boyutları çok alakasız, misina düğümleri çok büyük ve görünüyor vs. Kutu bende açıkçası tam bir hayalkırıklığı yarattı. Bu hayalkırıklığım kısa bir anlığına kayboldu nedeni ise kutuya eklenmiş 1 adet (EVET SADECE 1 ADET) pijamalı pipet :))

IMG_5278Kutunun içeriği böyle, İlk ve son kez almış oldum. Bi kutu mutluluk ben de mutluluk yerine açıkçası pişmanlık yarattı. Bu arada en önemli detayı atladım. Kutunun fiyatı 40 TL. 5 TL de kargo ücreti ödediğinizi düşünürsek bu mutluluğun (!) size maliyeti 45 TL. Bilemiyorum sanırım bu paraya gidip 5 tane kitap alsam daha mutlu olurdum :( Siz denediniz mi denediyseniz fikirleriniz neler bilmiyorum ama ben bundan sonra yeni bir şey denerken durup bir düşüneceğim. Maddiyat bakımından değil ama umduğum ve bulduğum arasındaki fark beni üzdü. Sizin beklentilerinizin hep yerinde çıkması dileğiyle. Mutlu akşamlar…