BABİL.COM KİTAP ALIŞVERİŞİM


Evde yığılmış okunmayı bekleyen 100’den fazla kitap olmasına rağmen, okumak kadar kitap satın almak da tutku bende. Başka hiçbir şey alırken bu kadar mutlu olmuyorum sanırım. Moralim mi bozuk hemen kitap almalıyım, canım mı sıkılıyor hemen kitap almalıyım modu mevcut :) Babil.com‘u da böyle bir anda internette gezinirken keşfettim. Açıkçası daha önce duymamış ve alışveriş yapmamıştım. Haklarında hiçbir şey bilmiyor olmama rağmen kendilerine bir şans vermek istedim ve siparişi verdim. Siparişlerim hiç beklemediğim şekilde 1 gün sonra elimdeydi!
İlk dikkatimi çeken şey kitapların çok özenle paketlenmiş olmasıydı.
Yukarıda gördüğünüz 3 kitabı satın aldım. Notre-Dame de Paris’in ingilizce versiyonunu sipariş etmek istemiştim aslında ama dikkat etmemişim ve Fransızca’sını sipariş etmişim :) Olsun dursun bir kenarda belki bir gün okuyabilirim.
 
Babil.com siparişlerime ek olarak bez bir kitap çantası ile çok sevimli kitap ayraçları göndermiş. Kendilerine hızlı teslimat ve hediyeleri için çok teşekkür ediyorum. İlk siparişimde beni hayalkırıklığına uğratmayan bu firma ile sanıyorum siz de gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Reklam olsun diye değil gerçekten içimden geldiği için yazıyorum bu yazıyı. D&R’dan verdiği siparişlerin yarısı sorunlu olan, geç gelen ve eksik sipariş teslimi yapılan biri olarak böyle bir nimeti herkesle paylaşmak istedm. Bol okumalı günler…